10 + 1 spôsobov, ako si privyrobiť

10 + 1 spôsobov, ako si privyrobiť

Zarobte aj vy rýchlo a jednoducho. Kreativita ľudí je ako bezodná studňa, a preto je neúrekom možností ako si niečo privyrobiť. Či už v on-line svete, alebo tom reálnom. Na internete nájdete množstvo nápadov a ak máte veľa voľného času a neviete čo s ním, alebo sa vám zíde do rodinného rozpočtu pár  € navyše, určite nájdete niečo presne pre vás. Prečítajte si našich 10 + 1 spôsobov, ako si privyrobiť.

7 tipov ako by malo vyzerať perfektné oznámenie

7 tipov ako by malo vyzerať perfektné oznámenie

Svadobné oznámenie je vašou prezentáciou. Je tiež prvé, s čím prídu hostia na vašej svadbe do styku, preto by ste ho nemali podceniť. Viete, aké by malo byť a čo všetko by malo obsahovať?

Ako si vybrať fotografa na svadbu

Ako si vybrať fotografa na svadbu

Ako si vybrať fotografa na svadbu? Hmm, dobrá otázka. Mal by si ju položiť každý, kto plánuje svadbu. Prečo? Pretože fotograf, alebo skôr výsledok jeho práce, teda zhotovené fotografie, budú spomienkou na váš deň D počas celého života. A predsa si ho nechcete pripomínať skrz nekvalitne zhotovené fotografie?! Poďme sa teda spoločne pozrieť na niekoľko zásadných rád a tipov ako si vybrať fotografa na svadbu. Zhrnuli sme ich do základných bodov, alebo otázok a odpovedí na ne....

Svadobné kytice, aké mali už naše babičky

Svadobné kytice, aké mali už naše babičky

V našej spoločnosti je cítiť vplyv z rôznych krajín a kultúr. V protiklade k tomu, je túžba po lokálnych produktoch, po prírode, a po tom, čo je nám blízke. Po prepojení folklóru s modernými trendmi. Je to vidieť v gastronómii, v móde, aj vo svete kvetín.