a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Developerstvo (11)

– tu nájdete partnerov ako realitné kancelárie, projektanti, sprostredkovateľ úverov, poistenia, geodeti, stavebné firmy, stolárov, stavebný materiál, nábytok, atď.

Eventy a podujatia (19)

– tu nájdete partnerov, ktorí ponúkajú svoje služby pri rôznych podujatiach ako DJ, fotograf, kameraman, svadobný salón, zlatníctvo, kaderníctvo, prenájom priestorov, catering, atď.

Služby (8)

- tu nájdete partnerov, ktorí ponúkajú svoje služby ako wellness, autoškola, autoservis, predaj a servis telefónov, pobyty, atď.

Produkty (6)

– tu nájdete partnerov, ktorí predávajú svoje produkty, výrobky, alebo majú svoj e-shop

Voľno časové aktivity (0)

– rôzne/všetko ostatné

Personalistika (0)

– v tejto sekcii sú zverejnení všetci partneri, ktorí hľadajú pracovníkov, zamestnancov
Advokátska kancelária Mgr. Ivana Mazanca

Advokátska kancelária Mgr. Ivana Mazanca

Advokátska kancelária Mgr. Ivana Mazanca

AVLAS REALITY s.r.o.

AVLAS REALITY s.r.o.

AVLAS REALITY s.r.o. sa zaoberá výkupom nehnuteľností, aj zadlžených a sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností.

BALTY TRADE SLOVAKIA s.r.o.

BALTY TRADE SLOVAKIA s.r.o.

Spoločnosť sa zaoberá ponukou širokého sortimentu  kadí, bazénov, či sáun a ich doplnkov. Ponuka je doplnená aj o predaj kvalitných vín značky Lahofer.

Bankbroker

Bankbroker

Spoločnosť BANKBROKER, HYPOTEKY a. s. sa špecializuje na sprostredkovávanie úverov na bývanie a úverov na refinancovanie existujúcich úverov.

Bardejovské kúpele

Bardejovské kúpele

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s. patria medzi špičku kúpeľníctva s dlhoročnou tradíciou. Prvá písomná zmienka o kúpeľoch pochádza už z roku 1247, väčší rozmach kúpeľov nastal v prvej polovici 18 storočia...

CIDSTUDIO – architektonické a projekčné štúdio

CIDSTUDIO – architektonické a projekčné štúdio

Poslaním architektonicko-projekčného štúdia je zhmotnenie predstáv podľa individuálnych požiadaviek investora od návrhu, cez projekt, až po samotnú realizáciu.

Danielsson

Danielsson

DANIELSSON – Okná | Brány | Ploty | Dvere | Rolety  ponúka komplexné riešenie pre uzavretie všetkých stavebných otvorov a pre oplotenie Vášho pozemku.

DATA Leško.PO spol. s r.o.

DATA Leško.PO spol. s r.o.

Firma DATA Leško.PO, s.r.o. je na trhu od roku 1993 a ponúka svojím zákazníkom bohaté skúsenosti v oblasti vybavenia kancelárií kancelárskou technikou.

Dávid Leško – PRO HAIR SALON

Dávid Leško – PRO HAIR SALON

Dnešná doba kladie vysoké nároky na výzor a k výzoru patria aj zdravé a upravené vlasy. To si vyžaduje dobrý strih, vhodne zvolenú farbu, starostlivosť a styling. Toto všetko si vychutnáte pri šálke čaju či dúšku kávy v našom kaderníckom salóne. V salóne sa v príjemnom prostredí, s odbornou starostlivosťou, s pocitom, že sa o vás skutočne niekto stará, budete cítiť skvelo.

Dj Marosh

Dj Marosh

Hlavnou činnosťou je ozvučenie a osvetlenie kultúrno – spoločenských podujatí...

DrevoDom – Zvolen s.r.o.

DrevoDom – Zvolen s.r.o.

DrevoDom Zvolen ponúka a realizuje po celej Slovenskej republike svoje vysoko kvalitné nízkoenergetické montované rodinné domy a väzníkové krovy. U nás rozhoduje kvalita, rýchlosť  výstavby, serióznosť. Zákaznícky servis a inovatívne prístupy sú ďalšou pridanou hodnotou, ktorú ocení nejeden klient.

Farby laky Intek

Farby laky Intek

Firma Intekauto s.r.o. pôsobí na automobilovom trhu už viac ako 20 rokov...

Floor Experts Slovakia

Floor Experts Slovakia

Alpod Slovakia, s.r.o. sa pod obchodnou značkou Floor Experts zaoberá predajom a montážou drevených, vinylových, korkových a laminátových podláh, ale aj iných druhov podlahovín, ktoré môžete nájsť v našom produktovom portfóliu.

Folklórny súbor SOLIVARČAN

Folklórny súbor SOLIVARČAN

Ponúkame Vám možnosť zapožičať si kroj a tradičné východoslovenské začepčenie nevesty, ktoré je sprevádzané tancom, spevom a príjemnou náladou našich tanečníkov v scénickej choreografii s nevestou.

FORMAT-PM, s.r.o.

FORMAT-PM, s.r.o.

Ťažisko výrobného programu spoločnosti tvoria dodávky stavieb bytových domov, občianskej vybavenosti, priemyselných a inžinierskych stavieb,  pozemných komunikácií, infraštruktúry, rekonštrukcie a prestavby objektov, zatepľovanie stavieb.

Foto Kane Vladko Pažin

Foto Kane Vladko Pažin

Fotografovaniu sa venujem od roku 2000. Tomuto zaujímavému a kreatívnemu koníčku som rýchlo prepadol, nadšenie pre fotografiu vyvolalo vo mne chuť vzdelávať sa a zdokonaľovať v tomto obore, rozširovať si obzory a praxou získať odbornú zručnosť.ku. 

[12 3  >>