a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Developerstvo (11)

– tu nájdete partnerov ako realitné kancelárie, projektanti, sprostredkovateľ úverov, poistenia, geodeti, stavebné firmy, stolárov, stavebný materiál, nábytok, atď.

Eventy a podujatia (19)

– tu nájdete partnerov, ktorí ponúkajú svoje služby pri rôznych podujatiach ako DJ, fotograf, kameraman, svadobný salón, zlatníctvo, kaderníctvo, prenájom priestorov, catering, atď.

Služby (8)

- tu nájdete partnerov, ktorí ponúkajú svoje služby ako wellness, autoškola, autoservis, predaj a servis telefónov, pobyty, atď.

Produkty (6)

– tu nájdete partnerov, ktorí predávajú svoje produkty, výrobky, alebo majú svoj e-shop

Voľno časové aktivity (0)

– rôzne/všetko ostatné

Personalistika (0)

– v tejto sekcii sú zverejnení všetci partneri, ktorí hľadajú pracovníkov, zamestnancov
Fotograf Arnold Horváth

Fotograf Arnold Horváth

Mojou prioritou je prirodzene, živo a originálne zachytiť jedinečné momenty Vášho života, ktoré sa už nebudú opakovať.

Fotograf Roman Pavluv

Fotograf Roman Pavluv

Čaro momentu a emócia, ktorú zachytím, ale aj ktorú majú ľudia pri prezeraní mojich fotografií je to, čo mi prináša najväčšiu radosť

Hamex s.r.o.

Hamex s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá porezom guľatiny, výrobou stavebného reziva, montážou krovov, kompletne prikrytie krytinou a zateplením – kompletnou realizáciou stavieb. Taktiež ponúkame dlhodobé skúsenosti pri budovaní drevostavieb.

Heddy Keddy Agency

Heddy Keddy Agency

Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov – heddy keddy s.r.o. už samotný názov firmy, ktorý tvoria 4 písmená D hovorí, že sa venujeme rôznym oblastiam.

Hudobná skupina S3

Hudobná skupina S3

Hudobná skupina S3 ponúka hudobnú produkciu s kvalitným zvukom a skvelou zábavou každého žánru pre všetky vekové kategórie. Repertoár prispôsobujeme požiadavkám klientov. Pretože aj správny výber hudby prispeje k dokonalosti Vašej udalosti alebo oslavy. Živá hudba na svadbe, oslave alebo tanečnej zábave má svoju neopakovateľnú atmosféru a energiu.

Hypopartner, s.r.o – bankbroker

Hypopartner, s.r.o – bankbroker

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním úverov. Jej cieľom je zabezpečiť klientovi najlepšiu ponuku od banky, a to systémom  viacerých ponúk, kde si klient vyberie podľa najlepšej ponuky.

Impreso

Impreso

ČASOPIS IMPRESO je inzertné periodikum pokryvajúce východné Slovensko s periodicitou 5 x mesačne vo formáte A4 na 8 – 12 stranách, plnofarebne, v náklade 32 000 ks v jednom vydaní.

Intekauto s.r.o.

Intekauto s.r.o.

V našej oblasti fungujeme už 25 rokov. Vieme poskytnuť klientom celý sortiment náhradných dielov, olejov a náplní do aut, rovnako aj bezplatné poradenstvo.

Internetový obchod – Darčekový raj

Internetový obchod – Darčekový raj

Naša firma sa zaoberá predajom darčekov. Zákazníkom poskytujeme skvelý servis pred kúpou a po kúpe.

Kreativ, balónová výzdoba héliom

Kreativ, balónová výzdoba héliom

Firma, ktorá sa už viac ako 6 rokov zaoberá činnosťou spojenou s výzdobami, firemnými akciami, reklamnou prezentáciou pomocou dekoračných balónov.

Kvetinárstvo Nezábudka

Kvetinárstvo Nezábudka

Naše kvetinárstvo Nezábudka je malá firma s veľkým srdcom, kde sa každej zákazke poctivo venuje. Hľadáme tie správne riešenia, aby sme uspokojili Vaše predstavy a nároky ako esteticky, tak aj finančne, už viac ako 8 rokov.

Lamark video

Lamark video

Pracujem v oblasti video produkcie už viac ako 8 rokov, aj ako samostatne fungujúci kameraman na svadbách a pri tvorbe rôznych videoklipov.

M.I.A. studio – ORESI kuchyne

M.I.A. studio – ORESI kuchyne

Oresi je šampión v každej triede kuchynského nábytku. Zaoberáme sa návrhom a dizajnom kuchýň a samotnou realizáciou požiadaviek klientov v oblasti kuchynského nábytku.

MAJLY – cukrárenská výroba

MAJLY – cukrárenská výroba

Ponuka koláčov a zákuskov je rôznorodá. Čo sa týka tort, zhotovíme ich podľa vášho želania. Pri výbere koláčov a zákuskov na rozličné príležitosti vám poradíme. Ponúkame vám chutné koláčiky, do ktorých netlačíme margarínové plnky...

Marek Žifčák- Nábytok na mieru

Marek Žifčák- Nábytok na mieru

Vážení zákazníci, ponúkam Vám svoju 10-ročnú prax, skúsenosti a pomoc pri vytváraní vášho interiérového nábytku presne na mieru podľa Vašich potrieb a prianí.

Monika Trinkovičová – make-up artist

Monika Trinkovičová – make-up artist

Kvalitná a precízna vizáž je umením, ktoré dokáže pozmeniť rodný list každej ženy. A za tým stojí vždy skvelý make-up artista, ktorý do tejto práce vkladá nielen svoje znalosti, skúsenosti, ale aj cit a vášeň.

<<  1 [23  >>