a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Developerstvo (11)

– tu nájdete partnerov ako realitné kancelárie, projektanti, sprostredkovateľ úverov, poistenia, geodeti, stavebné firmy, stolárov, stavebný materiál, nábytok, atď.

Eventy a podujatia (19)

– tu nájdete partnerov, ktorí ponúkajú svoje služby pri rôznych podujatiach ako DJ, fotograf, kameraman, svadobný salón, zlatníctvo, kaderníctvo, prenájom priestorov, catering, atď.

Služby (8)

- tu nájdete partnerov, ktorí ponúkajú svoje služby ako wellness, autoškola, autoservis, predaj a servis telefónov, pobyty, atď.

Produkty (6)

– tu nájdete partnerov, ktorí predávajú svoje produkty, výrobky, alebo majú svoj e-shop

Voľno časové aktivity (0)

– rôzne/všetko ostatné

Personalistika (0)

– v tejto sekcii sú zverejnení všetci partneri, ktorí hľadajú pracovníkov, zamestnancov
NA VAŠU SVADBU - svadobné oznámenia

NA VAŠU SVADBU - svadobné oznámenia

Hľadáte originálne svadobné oznámenia NA VAŠU SVADBU a všetky ostatné „papierové vecičky“ pre váš deň D? Radi vám pomôžeme.

ODK Prešov s.r.o.

ODK Prešov s.r.o.

Dom Kultúry bol bol v Prešove otvorený ešte v roku 1968. Odvtedy slúži občanom Prešova na kultúrne a spoločenské podujatia.

Okay elektro Prešov

Okay elektro Prešov

Od nášho založenia v roku 1994 sme se najúspěšnejšou spoločnosťou na trhu elektra.

Penzión DINDA

Penzión DINDA

Malebná dolina Ľubovnianskych kúpeľov je rajom pre všetkých milovníkov prírody. Na svoje si prídu turisti, hubári i rybári. V penzióne Dinda Vás radi privítame v útulných a tichých izbách. Pochutnáte si na skvelej domácej kuchyni a špeciálne deťom vyčarí úsmev na tvári malá zvieracia farma s ovečkami, kravičkami, so psíkmi a ďalšími kamarátmi.

Qualit.sk

Qualit.sk

Sme non-stop donášková služba sídliaca na Hlavnej 34 v Prešove.

Reštaurácia SORAYA

Reštaurácia SORAYA

Prenájom priestorov na spoločenské podujatia (svadba, stužková slávnosť, rodinná oslava, firemná akcia)

SALLEX Europe group s.r.o.

SALLEX Europe group s.r.o.

Je autorizovanou distribučnou, predajnou, realizačnou a servisnou spoločnosťou moderných technológií, noviniek a trendov hlavne na báze NANO a CARBON TECHNOLÓGIÍ.

 

STAR PROREAL s.r.o.

STAR PROREAL s.r.o.

STAR PROREAL pôsobí na realitnom trhu od roku 2013. Sme regionálnym hráčom na trhu s nehnuteľnosťami a zameriavame sa najmä na oblasť mesta Prešov a širšieho okolia. Našou prioritou je odbornosť, flexibilita a spokojnosť klientov – to sú naše zásady!

Svadba podľa teba

Svadba podľa teba

Spoločnosť Svadba podľa teba, pôsobí na trhu od roku 2013. Naša výnimočnosť je v tom, že na jednom mieste vieme neveste poskytnúť všetko, čo je potrebné k samotnej svadbe. Pre nevesty je veľmi zaujímavé to, že vedia celý proces svadby s nami vyriešiť cez mail alebo FB aj keď sú dlhodobo v zahraničí. Takouto konzultáciou vieme Váš deň D  pripraviť dokonale a k spokojnosti nielen Vašej, ale aj všetkých hostí.

THE STABLES

THE STABLES

Hľadáte priestor na svadbu? Alebo príjemnú oslavu výročia, narodenín, krstín, ... v kruhu rodiny a priateľov? Smútočné posedenie po rozlúčke s najbližším? Miesto mimo ruchu ulíc mesta na pohodovú alebo odviazanú firemnú akciu?

VYPI, s.r.o.

VYPI, s.r.o.

VYPI, s.r.o. je veľkoobchod ALKO – NEALKO nápojov. Náš sortiment ponúkame záujemcom na rôzne spoločenské a kultúrne podujatia. U nás nájdete pestrú škálu rôznych značiek alko a nealko nápojov, vín, pochutín, sladkostí a slaného. Najvyššou prioritou je poskytovať našim zákazníkom kvalitný tovar za primeranú cenu.

Welness centrum oddychu

Welness centrum oddychu

Hovoriť o masáži je, ako opisovať chuť zmrzliny, či odtieň farby. Tisíc ľudí, tisíc názorov. A tak je to aj s masážou.

<<  1 2 [3