a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Kategorie začínajúce D

Developerstvo (11)

– tu nájdete partnerov ako realitné kancelárie, projektanti, sprostredkovateľ úverov, poistenia, geodeti, stavebné firmy, stolárov, stavebný materiál, nábytok, atď.

Položky začínajúce D

Danielsson

Danielsson

DANIELSSON – Okná | Brány | Ploty | Dvere | Rolety  ponúka komplexné riešenie pre uzavretie všetkých stavebných otvorov a pre oplotenie Vášho pozemku.

DATA Leško.PO spol. s r.o.

DATA Leško.PO spol. s r.o.

Firma DATA Leško.PO, s.r.o. je na trhu od roku 1993 a ponúka svojím zákazníkom bohaté skúsenosti v oblasti vybavenia kancelárií kancelárskou technikou.

Dávid Leško – PRO HAIR SALON

Dávid Leško – PRO HAIR SALON

Dnešná doba kladie vysoké nároky na výzor a k výzoru patria aj zdravé a upravené vlasy. To si vyžaduje dobrý strih, vhodne zvolenú farbu, starostlivosť a styling. Toto všetko si vychutnáte pri šálke čaju či dúšku kávy v našom kaderníckom salóne. V salóne sa v príjemnom prostredí, s odbornou starostlivosťou, s pocitom, že sa o vás skutočne niekto stará, budete cítiť skvelo.

Dj Marosh

Dj Marosh

Hlavnou činnosťou je ozvučenie a osvetlenie kultúrno – spoločenských podujatí...

DrevoDom – Zvolen s.r.o.

DrevoDom – Zvolen s.r.o.

DrevoDom Zvolen ponúka a realizuje po celej Slovenskej republike svoje vysoko kvalitné nízkoenergetické montované rodinné domy a väzníkové krovy. U nás rozhoduje kvalita, rýchlosť  výstavby, serióznosť. Zákaznícky servis a inovatívne prístupy sú ďalšou pridanou hodnotou, ktorú ocení nejeden klient.