a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Položky začínajúce F

Farby laky Intek

Farby laky Intek

Firma Intekauto s.r.o. pôsobí na automobilovom trhu už viac ako 20 rokov...

Floor Experts Slovakia

Floor Experts Slovakia

Alpod Slovakia, s.r.o. sa pod obchodnou značkou Floor Experts zaoberá predajom a montážou drevených, vinylových, korkových a laminátových podláh, ale aj iných druhov podlahovín, ktoré môžete nájsť v našom produktovom portfóliu.

Folklórny súbor SOLIVARČAN

Folklórny súbor SOLIVARČAN

Ponúkame Vám možnosť zapožičať si kroj a tradičné východoslovenské začepčenie nevesty, ktoré je sprevádzané tancom, spevom a príjemnou náladou našich tanečníkov v scénickej choreografii s nevestou.

FORMAT-PM, s.r.o.

FORMAT-PM, s.r.o.

Ťažisko výrobného programu spoločnosti tvoria dodávky stavieb bytových domov, občianskej vybavenosti, priemyselných a inžinierskych stavieb,  pozemných komunikácií, infraštruktúry, rekonštrukcie a prestavby objektov, zatepľovanie stavieb.

Foto Kane Vladko Pažin

Foto Kane Vladko Pažin

Fotografovaniu sa venujem od roku 2000. Tomuto zaujímavému a kreatívnemu koníčku som rýchlo prepadol, nadšenie pre fotografiu vyvolalo vo mne chuť vzdelávať sa a zdokonaľovať v tomto obore, rozširovať si obzory a praxou získať odbornú zručnosť.ku. 

Fotograf Arnold Horváth

Fotograf Arnold Horváth

Mojou prioritou je prirodzene, živo a originálne zachytiť jedinečné momenty Vášho života, ktoré sa už nebudú opakovať.

Fotograf Roman Pavluv

Fotograf Roman Pavluv

Čaro momentu a emócia, ktorú zachytím, ale aj ktorú majú ľudia pri prezeraní mojich fotografií je to, čo mi prináša najväčšiu radosť