Floor Experts Slovakia

Floor Experts Slovakia

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Alpod Slovakia, s.r.o. sa pod obchodnou značkou Floor Experts zaoberá predajom a montážou drevených, vinylových, korkových a laminátových podláh, ale aj iných druhov podlahovín, ktoré môžete nájsť v našom produktovom portfóliu. Je dcérskou spoločnosťou firmy Alpod d.o.o. zo Slovinsko, ktorá je jedným z najväčších distribútorov podláh na báze dreva v juhovýchodnej a strednej Európe. Floor Experts ponúka svoje kvalitné služby a produkty na Slovensku už 7 rokov.

Ponuka Floor Experts je znateľne pestrá. Okrem laminátových podláh od Európskych výrobcov Krono-Original, Egger, Kronoswiss, Kronotex, či dýhovaných podláh PAR-KY, ponúka aj exkluzívne drevené parkety FOUR SEASONS a BOEN alebo korkové a vinylové podlahy.

Exkluzívne drevené parkety, ku ktorým patrí hlavne kolekcia FOUR SEASON, tvoria výnimočné parkety, precízne vyberané lamely dubu, ktoré dosiahnu svoju konečnú podobu až po dohode so zákazníkom. Trojvrstvové aj dvojvrstvové parkety vhodné na podlahové kúrenie, a masívne parkety v top kvalite, tónujeme podľa priania zákazníka a pri ďalšej povrchovej úprave sa uberáme v zhode s zákazníkovými požiadavkami. V ponuke máme niekoľko tisíc možností povrchovej úpravy na rôznych druhoch parkiet, vyrobených výhradne na objednávku.

Do našej širokej ponuky patria aj jedinečné korkové a korkovo-vinylové podlahy od spoločnosti Wicanders, svetového lídra na trhu v spracovaní korku do podlahových krytín.

Pýšime sa vlastnou kolekciou vinylových podláh WINFLEX, ktoré spájajú dve najžiadanejšie vlastnosti podlahových krytín – krásu a trvácnosť. Vinylová podlaha WINFLEX je neuveriteľne trvácna a súčasne atraktívna formou, vzhľadom a textúrou.

Ku všetkým podlahám ponúkame kvalitné poradenstvo, zodpovedajúce príslušenstvo a montáž. To všetko pod jednou strechou jedine u Floor Experts.

Špecifikácie

  • Adresa: Floor Experts Slovakia, s.r.o., K surdoku 1/A, 080 01 Prešov, Floor Experts Slovakia, s.r.o., Galvaniho 15/A, 821 04 Bratislava
  • Cashback: 30% z provízneho obratu, 10% z objednávky
  • Zľava: 10%
  • Región: Celé územie Slovenskej Republiky