Foto Kane Vladko Pažin

Foto Kane Vladko Pažin

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Fotografovaniu sa venujem od roku 2000. Tomuto zaujímavému a kreatívnemu koníčku som rýchlo prepadol, nadšenie pre fotografiu vyvolalo vo mne chuť vzdelávať sa a zdokonaľovať v tomto obore, rozširovať si obzory a praxou získať odbornú zručnosť. Fotografovaniu na profesionálnej úrovni sa venujem od roku 2009.

Fotografujem rôzne žánre, nadchol ma predovšetkým portrét a reportážna fotografia. Zameriavam sa na fotenie svadieb, stužkových slávností, promócií, rôznych spoločenských akcií a portrétov na želanie – predsvadobné foto (napr. rande, na oznámenia), detí, žien, rodinných foto a pod.

Na fotografovanie používam digitálnu techniku značky Canon (profesionálnu full frame zrkadlovku Canon EOS 5D MARK II, profesionálne L-kové objektívy, systémové blesky…). Pre každý prípad nosím so sebou i záložné fotografické vybavenie (telo i objektívy), aby nedošlo k žiadnym nepríjemným prekvapeniam.

Som priaznivcom reportážneho štýlu fotografovania, rád zachytávam momenty vystihujúce ducha okamihu, čaro a autentickosť udalosti, emócie a pôvab zúčastnených. Ku každej zákazke pristupujem individuálne, načúvam želaniam zákazníka a robím všetko preto, aby som splnil jeho predstavy.

Pôsobím v rámci  Prešovského kraja a Košického kraja   V prípade záujmu o moje fotografické služby som ochotný cestovať aj po celom Slovensku. 

Špecifikácie

  • Adresa: Hlavná 23, Fintice 082 16
  • Cashback: 30 % z provízneho obratu
  • Zľava: 7%
  • Región: Východné Slovensko