Internetový obchod – Darčekový raj

Internetový obchod – Darčekový raj

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Naša firma sa zaoberá predajom darčekov. Zákazníkom poskytujeme skvelý servis pred kúpou a po kúpe. Medzi naše projekty patria obchody www.darkovac.czwww.darcekovy-raj.sk .

V našom on-line obchode si každý príde na svoje. Najlacnejšie darčeky, TOP servis a osobný prístup sú kľúčom k Vašej spokojnosti, ktorá je pre nás tak dôležitá! Naše zákaznícke centrum je tu pre Vás vždy, či už potrebuje poradiť s objednávkou, výberom darčeka alebo efektívne vyriešiť akýkoľvek iný problém.

A prečo by ste mali nakúpiť práve u nás? Dôvodov je hneď niekoľko...

  • 99 % výrobkov máme na sklade!Nemusíte čakať TÝŽDNE ako u iných predajcov; ak konkrétny tovar momentálne nemáme, garantujeme vám jeho prednostné doobjednanie.

 

  • U násexpedujeme tovar ešte v deň, v ktorý bola objednávka spracovaná; len tak môžete mať tovar už za 24 hodín v pohodlí svojho domova.

 

 

 

  • Poštovnépri objednávke nad 49,99€ úplne ZDARMA! 

 

  • Nezarábame na doprave!Cena dopravy, ktorá je dohodnutá  s kuriérskou službou, sa nami už nenavyšuje. Doručenie kuriérom UPS do 24 hodín 2,99 EUR;  doručenie poštou od 3,49 EUR.

 

  • Balenie tovaru máte u nás ZDARMA .Tovar balíme do kvalitných bublinkových obáloka fólii, vďaka čomu nedochádza k poškodeniu odosielaného tovaru len veľmi zriedka.

 

  • Široký sortiment; u nás si vyberie každý, v ponuke máme viac ako 1500 produktov , ktoré neustále rozširujeme.

 

  • Záruka vrátenia peňazí! Ak sa rozhodnete Vami zakúpený tovar z akéhokoľvek dôvodu vrátiť v lehote 14 dní, vrátime Vám plnú cenu tovaru.

 

  • Poradíme Vám! :-)Na našej zákazníckej linke 0948 807 895  Vám náš operátor poradí prípadne pomôže vo výbere.

 

  • Neschovávame sa za emailové adresy.Môžete nás prísť navštíviť do našej pobočky v Starej Ľubovni,  Továrenská 11,  kde Vám výrobky radi ukážeme a odprezentujeme.

 

Ak ste spotrebiteľom NLM Group, zašleme Vám na e-mail ZĽAVOVÝ KÓD, vďaka ktorému si hneď pri objednávke uplatníte zľavu z ceny 5%!!! Zľavový kód je potrebné zadať do poznámky pri objednávke!!!

Ak ešte nie ste spotrebiteľom NLM Group a chcete vedieť ako si objednať darček v on-line obchode darcekovy-raj.sk s našou zľavou, NAPÍŠTE NÁM.

Špecifikácie