Služby pre partnerov
  • ONLINE MARKETING – naša forma reklamy Vám zaručí minimálne náklady, ale zabezpečí efektívnejšie využitie. Aktívne osloví vopred určené cieľové skupiny a zabezpečí rýchlejšie nasmerovanie spotrebiteľa priamo k Vám. Automatická aktivácia reklamy na portáloch: web NLM Group (vytvorenie karty partnera), Facebook fanpage NLM Group, Google+, video reklama a prezentácia partnera na youtube.com.
  • REKLAMA FACE TO FACE – je zabezpečená aktívnym stretávaním sa našich obchodných zástupcov so spotrebiteľmi a ostatnými partnermi a šírením Vašich produktov a služieb medzi nimi.
  • DISTRIBÚCIA – tvorba externého distribučného kanála pre našich partnerov, ktorý zabezpečí zvýšenie dopytu po ich produktoch a službách. Požiadavky na vytvorenie cenovej ponuky pre klientov od nás dostáva partner priamo na e-mail.
  • BUDOVANIE ZNAČKY (BRANDING) – podnikateľ a firma prostredníctvom značky buduje svoje hodnoty a komunikuje so zákazníkmi.Musíte veriť, že to čo tvoríte, je správne a vytvárate dlhodobé hodnoty, ktoré budú pomáhať širokej verejnosti ľudí a samozrejme aj vašim zamestnancom a aj Vám. Vieme Vám pomôcť so šírením dobrého mena a značky Vašej firmy priamo u koncových spotrebiteľov
  • VÝHODY SPOTREBITEĽA – každý člen komunity NLM Group (partnerská spoločnosť) má právo využívať zľavy a cashback u ostatných partnerov presne tak isto, ako aj spotrebitelia. To znamená, že aj podnikatelia môžu nakupovať výhodne a lacnejšie.
  • PROFESIONÁLNE PORADENSTVO – náš tím tvoria odborníci z rôznych oblastí. V rámci skvalitnenia služieb sme sa rozhodli poskytovať našim partnerom aj služby a poradenstvo v oblasti financií. Či už ide o poistenie firemného majetku, alebo zabezpečenie investícií na rozvoj podnikania. Profesionálny tím Vám pripraví ponuku šitú na mieru.
  • TVORBA WEBU, TVORBA E-SHOPOV, SEO OPTIMALIZÁCIA A ONLINE STRATÉGIE – vytváranie online prezentácií, aby vaše produkty a služby boli ľahko nájditeľné.