• NÁKUPNÁ PODPORA – umožní Vám vybrať si správne v oblastiach, ktoré sú Vám neznáme prostredníctvom odborníkov na danú oblasť. Máte „po ruke“ osobu, ktorú môžete požiadať o pomoc, radu. Na základe analýzy vyhodnotí čo je pre Vás najvýhodnejšie, čo bude mať pre Vás najväčší prínos a pomôže Vám správne sa rozhodnúť.
  • HOME SHOPING – nákup tovarov a služieb priamo z pohodlia domova. So svojím obchodným zástupcom sa môžete stretnúť aj u seba doma, vysvetlíte mu, čo hľadáte a zvyšok je už na ňom. Ušetrí Vám to čas, eliminuje sa stres a riziko kúpy nekvalitného produktu alebo služby. Jednoduché služby si môžete kúpiť aj sami, cez internet.
  • CENOVÁ ANALÝZA - prostredníctvom našich obchodných zástupcov budete môcť čas strávený prieskumom cien na trhu využiť na aktivity s rodinou, zatiaľ čo naši obchodní zástupcovia budú vyhodnocovať, ktoré riešenie je pre Vás najvýhodnejšie.
  • ZĽAVOVÉ A CASHBACKOVÉ CENTRUM – toto je hlavná a najpodstatnejšia služba, ktorú poskytujeme. Nástroj, ktorý Vám umožní kupovať produkty a služby za zvýhodnené ceny a u vybraných partnerov uplatniť návratnosť peňazí formou cashbacku.

Služby pre spotrebiteľov